Mokosh

Na skuteczność kosmetyków największy wpływ ma ich skład - bogaty w cenne składniki odżywcze. Marka Mokosh to uosobienie siły, jaka drzemie w naturze. Kremy i maski do twarzy, peelingi czy żele do mycia nie zawierają parabenów, SLS-ów i innych szkodliwych substancji. Wyróżniają się bogactwem witamin, ekstraktów roślinnych oraz naturalnych olejków. Pielęgnują każdy rodzaj skóry, nie powodując nieprzyjemnych podrażnień. Oferujemy skuteczne serum, preparaty pod oczy, rozświetlające eliksiry do ciała, specjalistyczne balsamy i wiele innych.

Poznaj prawdziwą moc natury!

Marka Mokosh to rodzima firma, która odważnie przeciwstawiła się syntetycznym dodatkom, sztucznym konserwantom czy emulgatorom typu PEG, które mogą niekorzystnie oddziaływać na kondycję skóry. W kosmetykach, które powstają na co dzień w podwarszawskim laboratorium opracowywane są formuły bazujące na naturalnych i ekologicznych składnikach. Marka duży nacisk kładzie nie tylko na składy pozbawione sztucznych wypełniaczy i konserwantów, ale i na skuteczność balsamów, kremów, peelingów czy masek. Twórczynie Mokosh uważają, że kosmetyki mają przede wszystkim działać i pomagać w codziennej pielęgnacji, dlatego stawiają na najwyższe stężenie naturalnych substancji.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie bogaty wybór naturalnych kosmetyków, dzięki którym zadbacie o potrzeby skóry poprzez wygładzenie, dogłębne nawilżenie i oczyszczenie. Zapraszamy do składania zamówień! Włączając kosmetyki Mokosh do codziennej pielęgnacji zaczniecie świadomie dbać o siebie, co szybko przyniesie efekty!

Aktywne filtry